ITEM: Gauge Dash Pod for Commodore 2006 - 2013 VE - VE II
PRODUCT INFORMATION
SGP5104 - Gauge Dash Pod Commodore 2006 - 2013 VE - VE ll
Features:
Fitment Note:
This dash pod will fit all Series I and Series II Commodores excluding the Series I Berlina and the Series I Calais
For fitment to the Series I Berlina and the Series I Calais, please use our SGP5105 dash pod assembly (please note, the SGP5105 is a triple gauge pod)
SPARES/SPECS
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGP5104 |
| Barcode | 9348391019760 |
| Length | 270mm |
| Width | 100mm |
| Height | 200mm |
| Cubic | 0.0054m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SGP5104 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$373.04
or 4 payments of $93.26 with
Info
$126.21
or 4 payments of $31.55 with
Info
$49.98
or 4 payments of $12.49 with
Info
$16.50
or 4 payments of $4.12 with
Info
$29.95
or 4 payments of $7.49 with
Info
$783.97
or 4 payments of $195.99 with
Info
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$291.74
or 4 payments of $72.94 with
Info