ITEM: Gauge Cup 60mm Black with hole Elec & Mech
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGC60BH |
| Barcode | 9348391011993 |
| Length | 150mm |
| Width | 80mm |
| Height | 180mm |
| Cubic | 0.0022m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SGC60BH |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$109.95
or 4 payments of $27.49 with
Info
$69.95
or 4 payments of $17.49 with
Info
$27.95
or 4 payments of $6.99 with
Info
$950.00
or 4 payments of $237.50 with
Info