ITEM: Gauge Cup 2/58 Black With Hole Elec & Mech
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGC258BH |
| Barcode | 9348391008191 |
| Length | 150mm |
| Width | 80mm |
| Height | 180mm |
| Cubic | 0.0022m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SGC258BH |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$185.02
or 4 payments of $46.26 with
Info
$34.74
or 4 payments of $8.69 with
Info
$35.75
or 4 payments of $8.94 with
Info
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
$129.95
or 4 payments of $32.49 with
Info