ITEM: Fuel Press Gauge 15 Psi Liquid Filled 41mm Black
PRODUCT INFORMATION
SG15B Fuel Pressure Gauge 15 Psi Liquid Filled 41mm Black
Features:
SPARES/SPECS
| Diameter | 41mm / 1 1/8" |
| Range | 0-15psi |
| Lighting | Not Illuminated |
| Type | Mechanical |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG15B |
| Barcode | 9348391010408 |
| Length | 150mm |
| Width | 95mm |
| Height | 55mm |
| Cubic | 0.0008m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SG15B |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$205.60
or 4 payments of $51.40 with
Info
$534.72
or 4 payments of $133.68 with
Info
$1,028.40
or 4 payments of $257.10 with
Info
$113.04
or 4 payments of $28.26 with
Info
$530.61
or 4 payments of $132.65 with
Info
$162.40
or 4 payments of $40.60 with
Info
$397.73
or 4 payments of $99.43 with
Info
$1,491.23
or 4 payments of $372.81 with
Info