ITEM: Fuel Press Gauge 100 Psi Liquid Filled 41mm Black
PRODUCT INFORMATION
SG100B Fuel Pressure Gauge 100 Psi Liquid Filled 41mm Black
Features:
SPARES/SPECS
| Diameter | 41mm / 1 1/8" |
| Range | 0-100psi |
| Lighting | Not Illuminated |
| Type | Mechanical |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG100B |
| Barcode | 9348391010422 |
| Length | 150mm |
| Width | 95mm |
| Height | 55mm |
| Cubic | 0.0008m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SG100B |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$479.18
or 4 payments of $119.80 with
Info
$1,199.95
or 4 payments of $299.99 with
Info
$3,188.25
or 4 payments of $797.06 with
Info
$2,581.44
or 4 payments of $645.36 with
Info
$431.87
or 4 payments of $107.97 with
Info
$555.29
or 4 payments of $138.82 with
Info
$1,532.37
or 4 payments of $383.09 with
Info
$774.00
or 4 payments of $193.50 with
Info