item: FRONT STRUT MOUNT TOYOTA GR YARIS '20-, YARIS XP210 '20-
Reinforced Strut Mount providing a quiet and vibration-free buffer . Shock mounts can wear out just like other rubber parts . Isolated to minimize vibrations and annoying road impacts from reaching the driver
(Q0902)
SKU
Q0902
Notes
Vehicle Applications
TOYOTA YARIS/VITZ 4TH GR GXPA16/MXPA12, 2020-
TOYOTA YARIS/VITZ 4TH XP210, 2020-PRESENT
| SKU | Q0902 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.240m |
| SKU | hr-Q0902 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$289.80
or 4 payments of $72.45 with
Info
$55.61
or 4 payments of $13.90 with
Info
$38.19
or 4 payments of $9.55 with
Info
$39.95
or 4 payments of $9.99 with
Info
$121.77
or 4 payments of $30.44 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$50.39
or 4 payments of $12.60 with
Info