Mazda BT-50 2012-On Front 2 Inch RAW ReadyStruts RANGER08T-NMRAW
Specification
| Brand | RAW |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | No Bull Bar/Alloy Bull Bar |
| Length open | 0-40mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| FORD | RANGER | 11/2011 - 07/2018 PX & PXII |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Cab Chassis 2.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Cab Chassis 3.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Ute 2.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Ute 3.2 TDdi 4x4 |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Cab Chassis 2.2 MZ-CD |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Cab Chassis 3.2 MZ-CD |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Cab Chassis 3.2 MZ-CD 4WD |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Ute 2.2 MZ-CD |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Ute 3.2 MZ-CD |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Ute 3.2 MZ-CD 4WD |
| SKU | FULC-RANGER08T-NMRAW |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,374.52
or 4 payments of $593.63 with
Info
$1,625.33
or 4 payments of $406.33 with
Info
$1,232.55
or 4 payments of $308.14 with
Info
$937.63
or 4 payments of $234.41 with
Info
$2,730.92
or 4 payments of $682.73 with
Info
$1,130.09
or 4 payments of $282.52 with
Info