Toyota Hilux 4X4 2015-On Front 2 Inch RAW ReadyStruts GEN808-NMRAW
Specification
| Brand | RAW |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | No Bull Bar/Alloy Bull Bar |
| Lift (mm) | 0-50mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| TOYOTA | HILUX | 05/15-on GUN125 Ute 2.4 D 4WD (GUN125_) |
| TOYOTA | HILUX | 07/15-on GUN125 Cab Chassis 2.4 D 4WD (GUN125_) |
| TOYOTA | HILUX | 07/15-on GUN126 Cab Chassis 2.8 D 4WD (GUN126_) |
| TOYOTA | HILUX | 07/15-on GUN126 Ute 2.8 D 4WD (GUN126_) |
| TOYOTA | HILUX | 2015-On 8th Generation |
| SKU | FULC-GEN808-NMRAW |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,747.25
or 4 payments of $686.81 with
Info
$1,609.74
or 4 payments of $402.44 with
Info
$1,334.57
or 4 payments of $333.64 with
Info
$2,747.25
or 4 payments of $686.81 with
Info
$1,232.55
or 4 payments of $308.14 with
Info
$2,598.75
or 4 payments of $649.69 with
Info
$2,033.71
or 4 payments of $508.43 with
Info