Toyota Fortuner GUN156 - 2015-on Formula ReadyStruts FORT168HT-FOR
Specification
| Brand | Formula |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar |
| Front Load | No Bull Bar/Alloy Bull Bar |
| Lift (mm) | 0-40 |
| Use Type | On Road and light Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| TOYOTA | FORTUNER | 10/15-on GUN156 Closed Off-Road Vehicle 2.8 D 4x4 (GUN156) |
| TOYOTA | FORTUNER | GUN156 4WD 10/2015-on |
| SKU | FULC-FORT168HT-FOR |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,374.52
or 4 payments of $593.63 with
Info
$1,625.33
or 4 payments of $406.33 with
Info
$1,232.55
or 4 payments of $308.14 with
Info
$1,294.92
or 4 payments of $323.73 with
Info
$937.63
or 4 payments of $234.41 with
Info
$2,730.92
or 4 payments of $682.73 with
Info
$1,130.09
or 4 payments of $282.52 with
Info