Formula Leaf Springs FLS-093
Specification
| Amount required | 2 |
|---|---|
| Brand | Formula |
| Fitting Position | rear |
| Lift (mm) | approx. 40mm |
| Load (kg) | 100kg |
Fitment Info
Suits these vehicles
| MITSUBISHI | TRITON | 01/15-on MQ,MR Cab Chassis 2.4 D 4WD |
| MITSUBISHI | TRITON | 01/15-on MQ,MR Ute 2.4 DI-D 4WD |
| MITSUBISHI | TRITON | 2015 - On MQ, MR |
| SKU | FULC-FLS-093 |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$1,960.20
or 4 payments of $490.05 with
Info
$3,016.04
or 4 payments of $754.01 with
Info
$1,024.65
or 4 payments of $256.16 with
Info
$877.19
or 4 payments of $219.30 with
Info
$1,563.71
or 4 payments of $390.93 with
Info
$1,373.63
or 4 payments of $343.41 with
Info
$1,169.59
or 4 payments of $292.40 with
Info