ITEM: Electric Thermo Single Fan Controller Kit on 85c C / off 76cC
PRODUCT INFORMATION
SFC1001 - Electric Thermo Single Fan Controller Kit on 852 C / off 762C
Kit compes complete with:
SHIPPING DETAILS
| SKU | SFC1001 |
| Barcode | 9348391020575 |
| Length | 30mm |
| Width | 130mm |
| Height | 180mm |
| Cubic | 0.0007m2 |
| Weight | 0.30kg |
| SKU | SAAS-SFC1001 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$187.20
or 4 payments of $46.80 with
Info
$152.35
or 4 payments of $38.09 with
Info
$30.25
or 4 payments of $7.56 with
Info
$16.50
or 4 payments of $4.12 with
Info
$69.95
or 4 payments of $17.49 with
Info
$199.95
or 4 payments of $49.99 with
Info