ITEM: Dash Gauge Pod for Commodore VY/VZ Black 2 x 52mm
PRODUCT INFORMATION
SGPVYVZB - Dash Gauge Pod - Commodore VY/VZ Black 2 x 52mm
Our dash top gauge pod allows for the discreet fitting of 2 x 52mm gauges to enhance your instrumentation.
Features:
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGPVYVZB |
| Barcode | 9348391001680 |
| Length | 200mm |
| Width | 90mm |
| Height | 240mm |
| Cubic | 0.0043m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SGPVYVZB |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$69.95
or 4 payments of $17.49 with
Info
$27.95
or 4 payments of $6.99 with
Info
$950.00
or 4 payments of $237.50 with
Info
$36.92
or 4 payments of $9.23 with
Info