ITEM: Catch Tank Hose Fitting 14mm 9/16 (Pair)
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | HF1004 |
| Barcode | 9348391017506 |
| Length | 35mm |
| Width | 100mm |
| Height | 115mm |
| Cubic | 0.0004m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-HF1004 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$173.95
or 4 payments of $43.49 with
Info
$536.95
or 4 payments of $134.24 with
Info
$281.03
or 4 payments of $70.26 with
Info
$530.00
or 4 payments of $132.50 with
Info
$281.03
or 4 payments of $70.26 with
Info
$410.00
or 4 payments of $102.50 with
Info
$295.90
or 4 payments of $73.97 with
Info