ITEM: Boss Kit for Suzuki Vitara 1988-on
PRODUCT INFORMATION
BK169L Boss Kit Suzuki Vitara 1988-on
Our vehicle specific steering wheel hubs and boss kits allow you to install a SAAS Steering Wheel to your vehicle, in addition to other wheels with a 6 hole 70mm or 74mm PCD.
Features:
Installation:
SHIPPING DETAILS
| SKU | BK169L |
| Barcode | 9348391001918 |
| Length | 125mm |
| Width | 125mm |
| Height | 125mm |
| Cubic | 0.0020m2 |
| Weight | 0.80kg |
| SKU | SAAS-BK169L |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$97.90
or 4 payments of $24.48 with
Info
$65.95
or 4 payments of $16.49 with
Info
$109.95
or 4 payments of $27.49 with
Info
$262.90
or 4 payments of $65.72 with
Info
$240.90
or 4 payments of $60.23 with
Info
$141.90
or 4 payments of $35.48 with
Info