ITEM: Boss Kit for Suzuki Sierra 1983-1994
PRODUCT INFORMATION
BK139L Boss Kit Suzuki Sierra 1983-1994
Our vehicle specific steering wheel hubs and boss kits allow you to install a SAAS Steering Wheel to your vehicle, in addition to other wheels with a 6 hole 70mm or 74mm PCD.
Features:
Installation:
VEHICLE APPLICATION
| Make | Model | Year |
|---|---|---|
| HOLDEN | DROVER | 1985 - 1987 |
| SUZUKI | SIERRA J30 - J40 JA - JB | 1981 - 1994 |
SHIPPING DETAILS
| SKU | BK139L |
| Barcode | 9348391001765 |
| Length | 125mm |
| Width | 125mm |
| Height | 125mm |
| Cubic | 0.0020m2 |
| Weight | 0.60kg |
| SKU | SAAS-BK139L |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$152.90
or 4 payments of $38.23 with
Info
$163.90
or 4 payments of $40.98 with
Info
$97.90
or 4 payments of $24.48 with
Info