ITEM: Boost Gauge 30inHg-20psi 52mm Black Muscle Series
PRODUCT INFORMATION
SG-TB52B Boost Gauge 30inHg-20psi 52mm Black Muscle Series
SPARES/SPECS
| Series | Muscle Series I |
| Diameter | 52mm / 2" |
| Range | 30 inHg-20psi |
| Lighting | LED Multi-select 4 Colour |
| Type | Mechanical |
| Bracket Mounting | SG31005 |
| Boost Vac Line Kit | SG31007 |
| Boost Vac Brass Fittings | SG31012 |
| Wiring Loom | SG3110 |
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG-TB52B |
| Barcode | 9348391007743 |
| Length | 150mm |
| Width | 125mm |
| Height | 95mm |
| Cubic | 0.0018m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SG-TB52B |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$555.29
or 4 payments of $138.82 with
Info
$141.90
or 4 payments of $35.48 with
Info
$401.02
or 4 payments of $100.25 with
Info
$501.81
or 4 payments of $125.45 with
Info
$575.86
or 4 payments of $143.97 with
Info
$211.77
or 4 payments of $52.94 with
Info
$3,188.25
or 4 payments of $797.06 with
Info
$658.14
or 4 payments of $164.53 with
Info