ITEM: Boost Gauge 30inHg-20psi 52mm Black Autoline
PRODUCT INFORMATION
SG71210 Boost Gauge 30inHg-20psi 52mm Black Autoline
SPARES/SPECS
| Series | Autoline |
| Diameter | 52mm / 2" |
| Range | 30inHg-20psi |
| Lighting | LED White Colour |
| Type | Mechanical |
| Bracket Mounting | SG21005 |
| Boost Vac Line Kit | SG21007 |
| Wiring Loom | SG2110 |
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG71210 |
| Barcode | 9348391013317 |
| Length | 165mm |
| Width | 125mm |
| Height | 80mm |
| Cubic | 0.0017m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SG71210 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$205.60
or 4 payments of $51.40 with
Info
$740.42
or 4 payments of $185.10 with
Info
$191.20
or 4 payments of $47.80 with
Info
$191.20
or 4 payments of $47.80 with
Info
$2,961.98
or 4 payments of $740.50 with
Info
$87.95
or 4 payments of $21.99 with
Info
$493.58
or 4 payments of $123.39 with
Info
$154.18
or 4 payments of $38.55 with
Info