ITEM: Boost Gauge 30inHg-20psi 2 5/8 inch Black Muscle Series
PRODUCT INFORMATION
SG-TB258B Boost Gauge 30inHg-20psi 66mm (2-5/8") Black Muscle Series
SPARES/SPECS
| Series | Muscle Series I |
| Diameter | 66mm / 2 5/8" |
| Range | 30 inHg-20psi |
| Lighting | LED Multi-select 4 Colour |
| Type | Mechanical |
| Bracket Mounting | SG31005 |
| Boost Vac Line Kit | SG31007 |
| Boost Vac Brass Fittings | SG31012 |
| Wiring Loom | SG3110 |
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG-TB258B |
| Barcode | 9348391007408 |
| Length | 150mm |
| Width | 125mm |
| Height | 95mm |
| Cubic | 0.0018m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SG-TB258B |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$1,707.21
or 4 payments of $426.80 with
Info
$2,118.61
or 4 payments of $529.65 with
Info
$82.18
or 4 payments of $20.55 with
Info
$1,234.10
or 4 payments of $308.52 with
Info
$287.88
or 4 payments of $71.97 with
Info
$530.61
or 4 payments of $132.65 with
Info
$709.57
or 4 payments of $177.39 with
Info