| Weight | .21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.63 × 2.88 × 2.00 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
| SKU | aeromotive-44607 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$386.00
or 4 payments of $96.50 with
Info
$459.95
or 4 payments of $114.99 with
Info
$549.95
or 4 payments of $137.49 with
Info
$869.45
or 4 payments of $217.36 with
Info
$1,879.00
or 4 payments of $469.75 with
Info
$209.95
or 4 payments of $52.49 with
Info
$524.00
or 4 payments of $131.00 with
Info
$272.00
or 4 payments of $68.00 with
Info