Description
Fuel Level Sending Unit replacement gasket for Aeromotive fuel cells and tanks
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 3.63 × 1.25 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
Fuel Level Sending Unit replacement gasket for Aeromotive fuel cells and tanks
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
| SKU | aeromotive-18012 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$5.95
or 4 payments of $1.49 with
Info
$22.95
or 4 payments of $5.74 with
Info
$379.96
or 4 payments of $94.99 with
Info
$14.95
or 4 payments of $3.74 with
Info
$219.96
or 4 payments of $54.99 with
Info
$22.95
or 4 payments of $5.74 with
Info
$17.95
or 4 payments of $4.49 with
Info
$294.88
or 4 payments of $73.72 with
Info