Description
Does not include Fuel Pump module
Additional information
| Weight | 20.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 14 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
Does not include Fuel Pump module
| SKU | aeromotive-18007 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$11.95
or 4 payments of $2.99 with
Info
$54.99
or 4 payments of $13.75 with
Info
$124.95
or 4 payments of $31.24 with
Info
$497.11
or 4 payments of $124.28 with
Info
$1,174.95
or 4 payments of $293.74 with
Info
$38.06
or 4 payments of $9.52 with
Info