Description
Does not include Fuel Pump module
Additional information
| Weight | 11.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 14 × 19 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
Stealth Fuel Cell Replacement 6-Gal
Stealth Cell, direct replacement, complete minus pump
Does not include Fuel Pump module
| SKU | aeromotive-18006 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$666.94
or 4 payments of $166.74 with
Info
$1,694.87
or 4 payments of $423.72 with
Info
$142.73
or 4 payments of $35.68 with
Info
$2,661.01
or 4 payments of $665.25 with
Info
$226.49
or 4 payments of $56.62 with
Info
$48.54
or 4 payments of $12.13 with
Info
$1,439.95
or 4 payments of $359.99 with
Info