Description
Replacement Strainer and Gasket for 18310 Flex Phantom
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
Additional information
| Weight | 0.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.13 x— 5 x— 2.25 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
Replacement Strainer and Gasket for 18310 Flex Phantom
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
| SKU | aeromotive-12611 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$184.95
or 4 payments of $46.24 with
Info
$69.99
or 4 payments of $17.50 with
Info
$50.99
or 4 payments of $12.75 with
Info
$87.99
or 4 payments of $22.00 with
Info