Description
Additional information
| Weight | .08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.38 × 2.369 × 1.25 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
| SKU | aeromotive-15724 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$14.53
or 4 payments of $3.63 with
Info
$5.22
or 4 payments of $1.30 with
Info
$7.74
or 4 payments of $1.94 with
Info
$28.80
or 4 payments of $7.20 with
Info
$6.11
or 4 payments of $1.53 with
Info
$530.12
or 4 payments of $132.53 with
Info
$51.25
or 4 payments of $12.81 with
Info
$122.34
or 4 payments of $30.59 with
Info