Description
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
Additional information
| Weight | 0.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 4.75 × 4 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
| SKU | aeromotive-18040 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$3,759.00
or 4 payments of $939.75 with
Info
$80.99
or 4 payments of $20.25 with
Info
$1,509.95
or 4 payments of $377.49 with
Info
$2,499.00
or 4 payments of $624.75 with
Info
$629.95
or 4 payments of $157.49 with
Info