Description
Additional information
| Weight | .28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.13 × 5.00 × 2.25 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
| SKU | aeromotive-11749 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$11.95
or 4 payments of $2.99 with
Info
$369.95
or 4 payments of $92.49 with
Info
$8.95
or 4 payments of $2.24 with
Info
$40.95
or 4 payments of $10.24 with
Info
$19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
$194.95
or 4 payments of $48.74 with
Info
$37.95
or 4 payments of $9.49 with
Info