Description
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
Additional information
| Weight | 23.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 22 × 14 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
Replacement 20 gallon fuel cell only. Pump not Included.
Dimensions: 20’w x 24?l x 10?h
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
| SKU | aeromotive-18008 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$63.99
or 4 payments of $16.00 with
Info
$108.74
or 4 payments of $27.18 with
Info
$139.99
or 4 payments of $35.00 with
Info
$1,049.95
or 4 payments of $262.49 with
Info
$219.91
or 4 payments of $54.98 with
Info