Description
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
Additional information
| Weight | 0.088 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.38 × 2.69 × 1.25 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
| SKU | aeromotive-15667 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$419.00
or 4 payments of $104.75 with
Info
$188.99
or 4 payments of $47.25 with
Info
$9.64
or 4 payments of $2.41 with
Info
$32.12
or 4 payments of $8.03 with
Info
$12.24
or 4 payments of $3.06 with
Info
$83.36
or 4 payments of $20.84 with
Info
$21.38
or 4 payments of $5.34 with
Info
$25.99
or 4 payments of $6.50 with
Info