item: ADJ. CAMBER / TOE / CASTER ARM FOR SUBARU, FORESTER, IMPREZA, LEGACY, 1st SF 1997-2002, 1st STI GC/GF/GM 1992-2000, 1st WRX GC/GF/GM 19...
(6153-RF)
SKU
6153-RF
Vehicle Applications
SUBARU IMPREZA WRX GC/GF/GM 92-2000
SUBARU IMPREZA WRX GD/GG 01-06
SUBARU IMPREZA 1ST GEN STI GC/GF/GM 1992-2000
SUBARU IMPREZA 2ND GEN STI GD/GG 2001-2006
SUBARU FORESTER 1ST GEN SF 1997-2002
SUBARU FORESTER 2ND GEN SG 2003-2008
| SKU | 6153-RF |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 3.2500kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.038000000m3 |
| SKU | hr-6153-RF |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$460.00
or 4 payments of $115.00 with
Info
$798.00
or 4 payments of $199.50 with
Info
$1,173.90
or 4 payments of $293.48 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$798.00
or 4 payments of $199.50 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$366.45
or 4 payments of $91.61 with
Info
$460.00
or 4 payments of $115.00 with
Info