ITEM: 90Deg 4 Ply Silicone Hose 70mm x 70mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH907070 |
| Barcode | 9348391001185 |
| Length | 180mm |
| Width | 170mm |
| Height | 80mm |
| Cubic | 0.0024m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SSH907070 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$58.12
or 4 payments of $14.53 with
Info
$99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info
$157.77
or 4 payments of $39.44 with
Info
$38.45
or 4 payments of $9.61 with
Info
$57.49
or 4 payments of $14.37 with
Info
$273.43
or 4 payments of $68.36 with
Info
$24.99
or 4 payments of $6.25 with
Info
$46.75
or 4 payments of $11.69 with
Info