ITEM: 90Deg 4 Ply Silicone Hose 57mm x 57mm Blue
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH905757E |
| Barcode | 9348391009495 |
| Length | 160mm |
| Width | 160mm |
| Height | 70mm |
| Cubic | 0.0018m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SSH905757E |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$71.36
or 4 payments of $17.84 with
Info
$241.95
or 4 payments of $60.49 with
Info
$18.52
or 4 payments of $4.63 with
Info
$67.28
or 4 payments of $16.82 with
Info
$318.67
or 4 payments of $79.67 with
Info
$52.75
or 4 payments of $13.19 with
Info
$24.47
or 4 payments of $6.12 with
Info
$93.57
or 4 payments of $23.39 with
Info