ITEM: 45Deg 4 Ply Silicone Reducer 95mm x 102mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH4595102 |
| Barcode | 9348391013065 |
| Length | 250mm |
| Width | 180mm |
| Height | 120mm |
| Cubic | 0.0054m2 |
| Weight | 0.60kg |
| SKU | SAAS-SSH4595102 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$285.91
or 4 payments of $71.48 with
Info
$18.28
or 4 payments of $4.57 with
Info
$29.95
or 4 payments of $7.49 with
Info
$20.21
or 4 payments of $5.05 with
Info
$12.95
or 4 payments of $3.24 with
Info
$599.95
or 4 payments of $149.99 with
Info
$318.67
or 4 payments of $79.67 with
Info