ITEM: 45Deg 4 Ply Silicone Reducer 76mm x 102mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH4576102 |
| Barcode | 9348391011825 |
| Length | 250mm |
| Width | 190mm |
| Height | 120mm |
| Cubic | 0.0057m2 |
| Weight | 0.60kg |
| SKU | SAAS-SSH4576102 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$253.15
or 4 payments of $63.29 with
Info
$131.43
or 4 payments of $32.86 with
Info
$318.67
or 4 payments of $79.67 with
Info
$90.06
or 4 payments of $22.52 with
Info
$65.71
or 4 payments of $16.43 with
Info
$28.32
or 4 payments of $7.08 with
Info
$312.43
or 4 payments of $78.11 with
Info