Item: ZSS HARDENED STEERING RACK ENDS - TOYOTA GT86/FT86/BRZ
. Manufactured from high-tensile, forged steel
. Suitable for track and road use
. 5mm built-in rack spacer to increase steering lock
Vehicle Fitment
- Toyota FT86
- Subaru BRZ
| Length | 32 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 6 |
| Car Makes | Subaru, Toyota |
| Car Model | BRZ, FT86 |
| SKU | 7-ZSS458 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$13.83
or 4 payments of $3.46 with
Info
$610.98
or 4 payments of $152.75 with
Info
$74.77
or 4 payments of $18.69 with
Info
$47.62
or 4 payments of $11.90 with
Info
$2,160.44
or 4 payments of $540.11 with
Info
$175.73
or 4 payments of $43.93 with
Info
$36.04
or 4 payments of $9.01 with
Info