Item: ZSS Front Upper Negative Control Arms - Lexus IS250 GSE20/GS350 GRS19
The control arm made with hardened steel and compound with superior quality bushing. A good control arm can regulate the movement of wheels quickly each time you turn or corner.
VEHICLE APPLICATIONS
| Length | 33 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 6 |
| Car Makes | Lexus |
| Car Model | IS250 |
| SKU | 7-ZSS107 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$933.66
or 4 payments of $233.41 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$414.69
or 4 payments of $103.67 with
Info
$505.54
or 4 payments of $126.39 with
Info
$483.38
or 4 payments of $120.84 with
Info
$1,426.95
or 4 payments of $356.74 with
Info