Item: ZSS Front Upper Camber Arms Hardened Rubber - Lexus IS XE10 & Toyota Altezza SXE10 98-05
The control arm made with hardened steel and compound with superior quality bushing. A good control arm can regulate the movement of wheels quickly each time you turn or corner.
. ED process and painting for the highest durability
. Equipped with premium quality bushings
. Superior strength and durability
. OE direct replacement
. Dramatically improving handling performance
Vehicle Compatibility
Toyota Altezza SXE10 98-05
Lexus IS XE10 99-05
| Length | 42 |
|---|---|
| Width | 27 |
| Height | 11 |
| Car Makes | Lexus |
| SKU | 7-ZSS104 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$648.18
or 4 payments of $162.04 with
Info
$704.10
or 4 payments of $176.03 with
Info
$201.73
or 4 payments of $50.43 with
Info
$559.06
or 4 payments of $139.76 with
Info
$699.66
or 4 payments of $174.91 with
Info
$797.27
or 4 payments of $199.32 with
Info
$264.83
or 4 payments of $66.21 with
Info
$863.46
or 4 payments of $215.87 with
Info