Item: SPOON BAFFLE OIL PAN for HONDA Civic type R FN2 (K20Z4) 1/07-
The Spoon Baffled Oil Pan ensures oil supply is not interrupted even under heavy cornering forces by the use of built-in baffles.
| SKU | 11200-FN2-001 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 5.4000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.510m |
| SKU | 11200-FN2-001 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 20.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$22.99
or 4 payments of $5.75 with
Info
$410.22
or 4 payments of $102.56 with
Info
$693.98
or 4 payments of $173.50 with
Info
$231.98
or 4 payments of $57.99 with
Info
$2,341.98
or 4 payments of $585.50 with
Info
$860.00
or 4 payments of $215.00 with
Info