item: FRONT LOWER BALL JOINT HONDA, ACCORD CL, YA1, YA4, CB1/2/3/4, CD3/4/5/6/7/9, CF/CH/CL1/2/3, CG1/2/3/4/5/6
HARDRACE front lower ball joint replace your old ball joint to give you a more accurate feel with the steering
. OEM direct replacement
. Regular greasing not required
. No noise or squeaks
(6924)
6924
| SKU | 6924 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.0250kg |
| Shipping Width | 0.152m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.203m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-932-6924 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$260.40
or 4 payments of $65.10 with
Info
$195.30
or 4 payments of $48.83 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$81.90
or 4 payments of $20.48 with
Info
$81.90
or 4 payments of $20.48 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$302.40
or 4 payments of $75.60 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info