BRIDE PROTECT PAD SET FOR SIDE (GIAS,STRADIA3) HIGH-CLASS SOFT LEATHER + FABRIC BLACK FOR K35APO
| Brand | BRIDE |
| Series Name | PROTECT PAD SET FOR SIDE (GIAS,STRADIA3) HIGH-CLASS SOFT LEATHER + FABRIC BLACK |
| Product Number | K35APO |
| Product Description | PROTECT PAD SET FOR SIDE (GIAS,STRADIA3) HIGH-CLASS SOFT LEATHER + FABRIC BLACK |
| Notes | Images are for illustration purpose only. Actual product may vary. |
| SKU | bride-K35APO |
| Brand | BRIDE |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.045000000m3 |
$2,149.00
or 4 payments of $537.25 with
Info
$3,199.00
or 4 payments of $799.75 with
Info
$2,899.00
or 4 payments of $724.75 with
Info
$2,149.00
or 4 payments of $537.25 with
Info
$2,399.00
or 4 payments of $599.75 with
Info